Minimize
 

!!!!!!!!!!!NB!!!!!!!!!!!

Daagtye begin wanneer uitslae by die skietsaal opgesit word, NIE wanneer dit op die webblad geplaas word NIE.

!!!!!!!!!!!NB!!!!!!!!!!!

Dag 1 : Maandag 2 Oktober 2017

Jurie : Pine Pienaar, Andre Claasen, Jean-Michel Steyn

Sporter/Veer 
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
 A  07h30 Dag1 Group A Uitslae 10h55 11h40
 B  09h45 Dag1 Groep B Uitslae
14h00 14h45
 C  12h00 Dag1 Groep C Uitslae
16h15 17h00
 D  14h15 Dag1 Groep D Uitslae
18h45 19h30
 E  16h30 Dag1 Groep E Uitslae
20h45 21h30

 Presisie
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
F  15h30 Dag1 Groep F Uitslae 19h45 20h30

 Pistool
 Groep Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
 G-J
Dag1 Groep G-J O/14&O/21 Uitslae
18h30 19h15
 G-J   Dag1 Groep G-J O/12 Uitslae
21h00 21h45

Dag 2 : Dinsdag 3 Oktober 2017

Jurie : Pieter Strydom, Vic du Toit, Elzaan Fourie

Sporter/Veer 
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd Tot
 B  07h30 Dag2 Groep B Uitslae
11h30  12h15
 C  09h45 Dag2 Groep C Uitslae
13h15 14h00
 D  12h00 Dag2 Groep D Uitslae
15h20 16h05
 E  14h15 Dag2 Groep E Uitslae
17h05 17h50
 A  16h30 Dag2 Groep A Uitslae
19h15 20h00

Presisie 
Groep  Skiet Tyd  Uitslae Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
 F 11h30  Dag2 Groep F Uitslae 15h20 16h05

 Pistool
Groep  Skiet Tyd  Uitslae Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
I 07h30  Dag2 Groep I O/14&O/21 Uitslae  11h30 12h15
 I 07h30  Dag2 Groep I O/12 Uitslae  13h15  14h00 
J 09h30 Dag2 Groep J Uitslae 13h15 14h00 
G 14h00 Dag2 Groep G Uitslae 18h25 19h10
H 16h00 Dag2 Groep H O/14&O/21 Uitslae 19h15 20h00
 H 16h00 Dag2 Groep H O/12 Uitslae  18h25 19h10 

Dag 3 : Woensdag 4 Oktober 2017

Jurie : Pine Pienaar, Nona Strydom, Andre Claasen

 Sporter/Veer
 Groep Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
 D 07h30 Dag3 Groep D Uitslae  9h55 10h40
 E 09h00 Dag3 Groep E Uitslae
11h30 12h35
 A 10h30 Dag3 Groep A Uitslae
12h40 13h25
 B 12h00 Dag3 Groep B Uitslae
14h30 15h15
 C 13h30 Dag3 Groep C Uitslae
16h00 16h45

 Presisie
Groep Skiet Tyd Uitslae  Uitslae Bekend Gemaak Daagtyd Tot
 F  07h30  Dag3 Groep F Uitslae   9h55 10h40 

Dag 4 : Donderdag 5 Oktober 2017

Finale 
Klas Skiet Tyd
Pistool 07h30
Veer 09h00
Sporter 10h30
Presisie  12h00


Sporter/Veer 
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd
 A  07h30 Dag1 Group A Uitslae  
 B  09h45 Dag1 Groep B Uitslae


 C  12h00 Dag1 Groep C Uitslae
   
 D  14h15 Dag1 Groep D Uitslae
   
 E  16h30 Dag1 Groep E Uitslae
   

 Presisie
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd
F  15h30 Dag1 Group F Uitslae    

 Pistool
 Groep Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd
 G  07h30 Dag1 Groep G Uitslae
   
 H  09h30 Dag1 Groep H Uitslae
   
 I  11h30 Dag1 Groep I Uitslae
   
 J  13h30 Dag1 Groep J Uitslae
   

Sporter/Veer 
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd
 A  07h30 Dag1 Group A Uitslae  
 B  09h45 Dag1 Groep B Uitslae


 C  12h00 Dag1 Groep C Uitslae
   
 D  14h15 Dag1 Groep D Uitslae
   
 E  16h30 Dag1 Groep E Uitslae
   

 Presisie
Groep  Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd
F  15h30 Dag1 Group F Uitslae    

 Pistool
 Groep Skiet Tyd Uitslae Uitslae Bekend Gemaak  Daagtyd
 G  07h30 Dag1 Groep G Uitslae
   
 H  09h30 Dag1 Groep H Uitslae
   
 I  11h30 Dag1 Groep I Uitslae
   
 J  13h30 Dag1 Groep J Uitslae