Minimize
 
Bestuur/Management

Voorsitter : Timmy Botha

  082 337 2592
  timmyb@mwebbiz.co.za
Onder Voorsitter : Koos Taljaard
  061 478 0412
  taljaardf@gmail.com
Sekretaris : Estelle Nell
  084 607 6266
   estellenell07@gmail.com  
Statistikus : Marle Taljaard
  081 343 4254
   mtaljaard26@gmail.com
Tegnies : Riaan Agrella
  083 625 4777
  riaan@framaru.co.za  
Tegnies : Tiny Du Preez
  082 335 7823
  tinydp@kbkengineers.co.za
Tegnies : Hansie Van Loggerenberg
  082 372 6594
  loggerenbergh@gmail.com  
Tegnies : Morne Van Wyk
  082 854 0007
  mornevw2108@gmail.com 
Klere/Medaljes/Trofees : Lizelle Liebenberg
  082 481 7471
  lizelle@skytech-c.co.za
Transformasie : Willem De Lange
  084 506 3036
  buddy.delange@yahoo.com